Trenerzy

Poznaj bliżej naszych trenerów i instruktorów

IWONA GAJDA

Z zawodu i powołania Instruktor Fitness oraz Trener Personalny, pasjonatka zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej. Bezustannie wyznacza sobie kolejne cele, do których nie boji dążyć. W pracy najbardziej ceni relację z ludźmi. Certyfikowana Instruktorka kulturystyki i fitness World Sport Academy.

Ukończyła szkolenie u Barbell Brothers w zakresie kształtowania i budowanie pośladków oraz kurs PFS AQUA INSTRYCTOR. Specjalizuje się również w układaniu planów żywieniowych i doborze suplementacji treningowej.

RADEK KOZŁOWSKI

Certyfikowany profesjonalny instruktor fitness i kulturystyki oraz specjalista w dziedzinie suplementacji i zdrowego żywienia. Od wielu lat nieustannie związany ze sportem gdzie zdrowie stawia zawsze na pierwszym miejscu. Trener pełen energii, propagujący naturalny styl życia oraz innowacyjne i skuteczne rozwiązania treningowe. Motywator zarażający wszystkich dookoła swoją pasją oraz pozytywnym nastawieniem. Specjalizuje się w prowadzeniu treningów siłowych, funkcjonalnych, motorycznych, wzmacniających, estetycznych.

DOROTA NELLY SZCZYPIOR

Instruktor Dyscypliny Sportu Kulturystyka. Ukończyła wiele kursów m.in. z zakresu Treningu Funkcjonalnego, z kulturystyki, Dietetyki i Suplementacji jest doradcą w sprawach dietetyki i suplementacji. Zajęła IV miejsce w konkursie Fitness Model Poland 2009 r. oraz I miejsce w konkursie Fitness Bikini w 2011 r.

Na swoich zajęciach grupowych aplikuje dużą dawkę energii co przekłada się na poprawę kondycji, wzmocnienie mięśni oraz spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej.
Zapraszamy na zajęcia grupowe z Nelly – efekty gwarantowane.

RAFAŁ DOMINIKOWSKI

Certyfikowany instruktor sportów siłowych i fitness. Posiada tytuł magistra wychowania fizycznego, jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.Gwarantuje wsparcie i wskazówki dotyczące planowania posiłków, treningów oraz zmian „złych” nawyków żywieniowych na „dobre”.

Jego motto: „Nie ma znaczenia jak wyglądasz, ale co masz zamiar z tym zrobić!”

Pamiętaj – kluczem do budowania własnego sukcesu w każdej płaszczyźnie życia jest motywacja, konsekwencja i determinacja.

JACEK POLEWCZYK

JERZY WIŚNIEWSKI

Jego pasja to sporty siłowe oraz wszelkiego rodzaju aktywność fizyczna. W swojej pracy ceni kontakt z ludźmi oraz możliwość przekazania im swojej wiedzy oraz doświadczeń. Jest przykładem, że PESEL to tylko liczba, a wiek nie jest przeszkodą żeby zacząć ćwiczyć.

Jego motto: Nie zasłaniaj się wiekiem. Jedyną osobą, która może Cię zmotywować do ćwiczeń jesteś Ty sam!

ADAM RÓŻAŃSKI

Fitness Trenerzy